LUNCH PO POLSKU

Przed bardzo wielu laty w naszym kraju żył król, potężny i bogaty.  W swej dobroci i wielkiej łasce raz w tygodniu dla najbliższych wyprawiał, bodajże w czwartki lunch. Nie taki zwykły lunch. Lunch po polsku. O jedzeniu z chińskich knajpek nie było mowy, za myśl o włoskiej pizzy chłostać kazano!
Więc na stołach dziesięciu dziczyznę podawano, schabowego i kapustę, rosół z kluskami, makaron albo kartofle z koprem, co w zębiska włazi i troszkę potraw regionalnych, a więc śledzie, pierniki i oscypki. A na deser, na dokładkę król w swej żarło… szczodrobliwości ciast sześć tuzinów kazał na obrusy kłaść.
Ale, żeby tego było mało. Na opychaniu się nie kończyło. Mówcy, poeci, mędrcy i idioci wygłaszali swoje mowy, wiersze i z palca wyssane farmazony. Król ich słuchał, bo wypadało, co nie znaczy, że mu się chciało. Głupoty wygłaszano nieziemskie, ale jak precyzyjnie. Nikt przez zęby przednie nie pluł, nie seplenił i nie rerał.
Raz się znalazł taki co to ją…ją…
jąkał się do stołu. Za kalesony jak go z królewskiej komnaty wyciągano to…
No takie to były lunche po polsku.

Speaking Style Szkoleniam zamkniteChoć w dzisiejszych czasach nie ma już w Polsce królów, a pańskie uczty odbywają się z rzadka, nadal ważna jest sztuka mówienia, nie tylko przy stole. W trakcie zajęć Lunch po polsku zdobędziesz wiedzę na temat rozwiązywania podstawowych problemów pojawiających się podczas przygotowywania wystąpień publicznych przed rozmaitym audytorium. Nauczysz się jak omijać najczęstsze pułapki czyhające na prelegenta. Poznasz swoje możliwości jako mówcy oraz metody zdobywania zaufania i przychylności słuchacza. Dowiesz się jakich używać argumentów i jak poradzić sobie z trudnymi pytaniami z sali. W części teoretycznej powiemy Ci, jakie są rodzaje wystąpień publicznych i jakie zasady na nich obowiązują. Wskażemy aspekty, na które warto zwrócić szczególną uwagę i jak sprawić, aby nie mówić monotonnie i nie usypiać słuchaczy.

Wszystko to takze przećwiczymy praktycznie na odpowiednio dobranych materiałach.

Oferta Lunch po polsku przeznaczona jest dla osób wymagających, dysponujących niewielką ilością czasu w porze lunchu, które nie chcą go marnowac na stanie w korkach. Dowieziemy więc Twój "Lunch po polsku" do biura, sali konferencyjnej lub innego miejsca, w którym będziemy pozawac tajniki polskiej mowy w sposób dyskretny i profesjonalny.

 Bloki zajęć:

  • prezentacja i wystąpienia publiczne,
  • dykcja i kultura języka
  • emisja głosu mówionego,
  • współpraca z mediami,
  • tworzenie prezentacji.

Jeden blok zajęć to 10 spotkań z wybranego tematu.
Pierwsze spotkanie to diagnoza, podczas ktorej wyznaczamy najbardziej optymalny, indywidualny plan i szczegółową tematykę zajęć.
Czas trwania zajęć: 45 minut.
Koszt jednego spotkania to 250 zł brutto.
Spotkania odbywają się w miejscu wskazanym przez klienta.