WIZERUNEK KORPORACYJNY

Jest takie stare przysłowie: "Jak Cię widzą, tak Cię piszą". Prawda jest taka, że nie tylko piszą, ale także tak o Tobie mówią. A dobry wizerunek jest przecież przepustką do rynkowej atrakcyjności.

W ramach pracy nad wizerunkiem pomożemy Ci wykreować nowoczesny i profesjonalny obraz Twojej firmy. Pokażemy jak współpracować z mediami i zaistnieć na rynku. Nauczymy Twój zespół jak krok po kroku zorganizować kampanię medialną lub konferencję prasową aby zareklamować firmę a w razie potrzeby dostarczymy narzędzi do działania w sytuacjach kryzysowych.

Na początku przeprowadzimy analizę sytuacji Twojego przedsiębiorstwa na rynku mediów i dokładnie okreslimy jego miejsce. Powiemy Ci jak wykorzystac nowe media do podniesienia atrakcyjności Twojej firmy na rynku. Dzieki naszej pomocy łatwiej będzie przewidzieć zagrożenia komunikacyjne lub tez dokladniej zdefiniować grupy odbiorców i kanały informacyjne do dzialań wizerunkowych.

Aby w dłuższym okresie kontynuować pozytywną politykę wizerunkowa, pomozemy także zbudować zespół, który bedzie kierował działaniami PR w Twojej firmie.

Ofertę przygotujemy indywidualnie, w zależności od potrzeb i czasu, którym dysponujesz.